Szent László Általános Iskola, Bicske, Hősök tere 5.

A 2018/19-es tanév helyi rendje /tervezet/ 
1. félév: szept. 3-jan. 25. Szülői értekezlet     Időpont Rendezvények/ünnepélyek:
2. félév: jan. 2.-jún. 19. Alsó tagozat Felső tagozat   szept. 3. EHM tanévnyitó (3-8. osztály kijelölt tanulói)
Őszi szünet: okt. 29 - nov. 4. 1. oszt. szept. 6.  szept. 10-13.   szept. 7. Veni Sancte, tanévnyitó ünnepség
Téli szünet: dec. 21 - jan. 2. 2-4.o.szept.10-13.     szept. 7-9.  KATTÁRS (külön értesítés)
Tavaszi szünet: ápr.17.- ápr.23. febr.11- febr.14. febr.11-febr.14.   szept. 16. Elsőáldozók  zarándoknapja (ünneplő öltözet, váltóruha) 4.o.
Utolsó tan. nap 2019.június.13. (12.)   szept. 24. Szent Gellért nap, igazgatói szünet
Te Deum (diákok + tantestület) június 8. (8.00 óra)   szept. 29. Szent Mihály napi sokadalom (Bicske város)
Ballagás (5-8. osztály) június 15. (szombat 10 óra körül)   szept. 29. Ifjúsági zarándoklat  (8.o.)
Tanévzáró ünnepély (1-8. oszt.) június 19. szerda (17 óra)   szept. 19-22.  ??"Határtalanul" pályázat programja, kirándulás - Felvidék  7.o.
Iskolai (tanulói) szentmisék SZMK ért. Mérések   okt. 5. Aradi Vértanúk napja (ünneplő öltözet) 6. o. + városi megemlékezés
Veni Sancte - szept. 7. 8.00 óra Október 25. Difer szept. 10-től nov. 30-ig (1.o.)   okt. 13. 1Munkanap áthelyezés (X.22.), Iskolai Zarándoknap Máriaremete, Pesthidegkút
Nov. 30. - Adventi lelkinap Február 7. Idegen nyelvi - máj. 22. (6., 8. o.)   okt. 19. 8.00 óra Okt. 23-i ünnepély (ünneplő öltözet) 8. o.
Jan. 4. - Vízkereszt Május 23. OKM mérés - május 29. (6., 8.o.)   okt. 25.  Óvodás hívogató (délelőtt)
Márc. 29. - Nagyböjti lelkinap   5. és 7. osztályos tanulók idegen nyelvi vizsgája egyeztetés alatt   nov. 9. Szent Márton nap  5. oszt. / Óvodás hívogató
Jún. 7. - Te Deum   2., 4., 5. osztály olvasás-szövegértés, helyesírás, matematika tantárgyi mérés egyeztetés alatt   nov. 10.  2Munkanap áthelyezés (XI.2.), Igazgatói szünet
     6. osztály olvasás-szövegértés, helyesírás tantárgyi mérés egyeztetés alatt   nov. 10.  Ünnepi szentmise - Szent Család ünnepe Székesfehérváron (felkért tanulók)
Nyílt órák          nov. 14./28. Nyílt nap alsó és felsőtagozat részére
2018. nov. 14. (1-2. óra) alsó tagozat       nov. 19.  Szent Erzsébet napi emlékműsor  3. oszt.
2018. nov. 28. (1-2. óra) felső tagozat       nov. 25. 8. oszt. szülői értekezlet (középiskolai felvételi)
Nyílt nap a leendő 1. oszt. szülőknek (1-3. óra)   nov. 25. Egyházmegyei matemat. verseny 
Március 1.,péntek         nov. 30.  Adventi lelkinap
          dec. 1. 3Munkanap áthelyezés (XII.24.), Igazgatói szünet
Fogadóórák (17.00 óra) 1. 2. 3.   dec. 3.10., 17. Iskolai Adventi gyertyagyújtás
Alsó tagozat november 19-26. március 11-20. május 6-13.   dec. 5. Óvodás hívogató (de.), Mikulás napi ajándékműsor  az alsó tag. (du.)
Felső tagozat november 20. március 12. május 7.   dec. 6. Szent Miklós napja (iskolotthonos keretben)
          dec. 7. Felső tagozatos Mikulás bál
Tanítás nélküli munkanapok (6, igazgatói szünetek)   dec.11.  Fogadalmifa felállítása
Igazgatói szünet: szeptember 24. hétfő nincs tanítás/ügy.   dec. 8. Sz.fehérvári "Adventi udvar" (külön értesítés)
  december 1. szombat nincs tanítás/ügy.   dec. 12. Karácsonyi köszöntő a Gond. Kp.-ban
  december 21. péntek nincs tanítás/ügy.   dec. 13. Betlehemezés az Idősek otthonában 2. o.
  április 17. szerda nincs tanítás/ügy.   dec. 14. Városi Adventi Gyertyagyújtás, Vásár / Próbafelvételi 8.o.
  június 13. csütörtök Sportnap   dec. 18. Karácsonyváró játszóház
  június 14. péntek nincs tanítás/ügy.   dec. 19. KARÁCSONYKÖSZÖNTŐ 
Munkanap áthelyezések         jan. 4.  Vízkereszt ünnepe
Október 22., hétfő ledolgozása október 13. tanítási nap   jan. 11. Óvodás hívogató délután / "BETEKINTŐ", szülői tájékoztató
November 2.,  péntek ledolgozása november 10. tanítási nap   jan. 17. Szent Margit napi emlékműsor  4. oszt.
December 24., hétfő ledolgozása december 1. igazgatói szünet   jan. 25. Osztályozó értekezletek
december 31., hétfő ledolgozása június 8. Szt. L. családi nap   jan. 28. II. félév
          febr. 1.(jan.21) A magyar kultúra napja - MOZAIK nap
        febr. 5. Félévzáró nevelőtestületi értekezlet
A nevelőtestület tagjai: tanított tantárgy:   osztályfőnök:   febr. 8. Óvodás hívogató (délután)
Varga Imre püspöki biztos     febr. 21-22. Farsang
Hetényi Anikó igazgató     febr. 25-28. Pénzügyi és vállalkozói témahét
magyar nyelv és irodalom       febr. 25. Kommunizmus áltdozatainak emléknapja
Hetényi Tamás igh., történelem, tanulásirányítás 5.h.   márc. 1. Nyílt órák a  leendő elsős gyermekek szüleinek
Barnaföldi Rebeka Sára tanító-hittan, néptánc   1.   márc. 4. Télűző délután  6.o.
Csordásné B. Márta német nyelv, társastánc   4.   márc. 5-6. Húshagyó kedd - Hamvazószerda
Dr. Lovasné Báder Katalin matematika, mat. mkv. 5.   márc. 8. Óvodás hívogató (délután)
Hodozsó Edit tanító 1.   márc. 14. Márc. 15-i ünnepély (ünneplő öltözet) 7.o.,históriás vetélkedő, játszó
Hunyadi Ágnes magyar nyelv és irodalom, tört.   7.   márc. 28. Nagyböjti tanulói lelkinap, Gyónás
Kiss Katalin angol nyelv 6.   ápr. 11. "Verssor az utcazajban" Költészet napja 
Koch Józsefné matematika, angol nyelv       ápr. 15. Passió
Ladányiné Báder Ildikó matematika, fizika 6.h.   ápr. 16. Húsvétváró  játszóház
Madarász Katalin magyar nyelv és irodalom, dráma, tsz.     ápr. 26. Föld napja vetélkedő
Magyar Eleonóra vizuális kultúra-kézm., hittan, mkv.   8.   máj. 2-8.  Anyák napi köszöntések
Máténé Sch. Bernadett tanító 4.   máj. 5.  Anyák napja, Mária - köszöntő a katolikus templomban
Müllerné Szelman Borbála tanító, mkv. 2.   máj. 10.  Fotókiállítás (a családok, a növendékek munkáiból)
Patonainé Tóth Gyöngyi kémia, biológia, term.ism.       máj. 17. "Tiéd a színpad"…
Rimayné Lukácsi Beáta  testnevelés, sport 8.h.   máj. 22. Idegen nyelvi mérés (6.,8. oszt.)
Sáradiné Keresztesi Franciska német nyelv 7.h.   máj. 26. Elsőáldozás ?
Szelléné Udvari Kitti tanító, német nyelv 2.   máj. 29.  Országos kompetenciamérés (6., 8. oszt.)
Szoták Ildikó tanító 3.   máj. 30-31. Tanulmányi, osztály kirándulások
Varsányi Mirtill tanító, fejlesztő pedagógus   3.   jún. 4. Trianonra emlékezünk., Nemzeti Összetartozás napja
        jún. 7. 8.00 óra - Te Deum
        jún. 8. 4Munkanap áthelyezés (XII.31.)  Szent László családi nap 
Barnaföldi Anna informatika óraadó   jún. 10. Egyházmegyei nap - Székesfehárvár
Szabó Gergely ének-zene óraadó   jún. 11. Nebulófigyelő jutalomkirándulása
Tompáné Mezei Judit gyógyped.     jún. 12.  Osztályozó értekezletek
        jún. 13. "Mozdulj" - iskolai sportnap
        jún. 13. 7-8. osztályos tanulók vizsgája
        jún. 14. 17.00 óra - Bankett (8. oszt.)
        jún. 15. 10.00 óra - Ballagás (5-8. osztály)
        jún. 16.  8.00 óra - Te Deum
        jún. 19.  17.00 óra - Tanévzáró ünnepély
        jún. 24.  17.00 óra - Tanévzáró nevelőztestületi értekezlet

 

Kapcsolat

  • Bicske, Hősök tere 5.
  • +36-22/261-333
  • +36-30/656-72-60
  • szentlaszlo.bicske@gmail.com
© Copyright Szent László Iskola

Keresés