Szent László Általános Iskola, Bicske, Hősök tere 5.

 

Tanórán kívüli foglalkozások 2018/2019.

 

Pedagógus

Foglalkozás

 

Oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Barnaföldi Rebeka Sára

Felzárkóztatás

 

1.

 

 

 

5. óra

 

Hodozsó Edit

Felzárkóztatás

 

1.

 

6. óra

 

 

 

Szelléné Udvari Kitti

Felzárkóztatás

 

2.

6. óra

 

 

 

 

Tehetséggond.

 

2.

7. óra

 

 

 

 

Müllerné Szelman Borbála

Felzárkóztatás

 

2.

 

 

6. óra

 

 

Tehetséggond.

 

2.

 

 

7. óra

 

 

Felzárkóztatás

 

4.

 

 

 

7. óra

 

Tehetséggond.

 

4.

 

 

 

8. óra

 

 

 

 

Pedagógus

Foglalkozás

 

Oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Varsányi Mirtill

Tehetséggond.

 

3.

 

6. óra

 

 

 

Felzárkóztatás

 

3.

 

7. óra

 

5. óra

 

BTM fejlesztés

 

2.

6. óra

 

 

 

 

BTM fejlesztés

 

4.

 

 

 

8. óra („A”)

5. óra („B”)

BTM fejlesztés

 

5.

 

 

 

7. óra („A”)

8. óra („B”)

BTM fejlesztés

 

6.

 

 

 

3. óra

 

BTM fejlesztés

 

8.

 

 

 

6. óra

 

Szoták Ildikó

Tehetséggond.

 

3.

 

 

6. óra

7. óra („B”)

6. óra („A”)

Felzárkóztatás

 

3.

 

 

7. óra

 

 

Sportkör

 

2-4.

7. óra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pedagógus

Foglalkozás

 

Oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Máténé Sch. Bernadett

Tehetséggond.

 

4.

 

 

7. óra

 

 

Felzárkóztatás

 

4.

 

 

8. óra

 

 

Kölyökatlétika

 

2-4.

 

 

9. óra

 

 

Csné Bárányos Márta

Német nyelv szakkör

 

4-5.

 

7. óra

 

 

 

Felzárkóztatás

 

2-5.

 

 

 

7. óra

 

Tehetséggond.

 

2-4.

 

 

 

 

6. óra

Társastánc szakkör

 

5-8.

6. óra

 

 

 

 

Dr. Lovasné
Báder Katalin

Tehetséggond.

 

7.

 

7. óra

 

 

 

Felzárkóztatás

 

5.

 

 

 

 

0. óra

BTM fejlesztés

 

5.

7.

 

 

 

0. óra

0. óra

 

 

 

Előkészítő (matematika)

 

8.

7. óra

 

 

 

 

Pedagógus

Foglalkozás

 

Oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Kiss Katalin

Felzárkóztatás

 

2-4..

6. óra

 

 

 

 

Angol nyelv

szakkör

 

5-6.

 

 

 

0. óra

 

Ladányiné Báder Ildikó

Felzárkóztatás

(matematika)

 

5-6.

 

7. óra

8. óra

 

 

 

BTM fejlesztés

 

5.

 

 

6.

 

6. óra („A”)

 

 

 

1. óra („B”)

 

 

 

 

 

6. óra

 

Tehetséggond.

 

 

5-6.

 

 

7. óra

8. óra

 

 

Hunyadi Ágnes

Tehetséggond.

 

5-8.

7.

 

7. óra

8. óra

 

 

 

 

Felzárkóztatás

 

5-6.

 

7. óra

 

 

 

Társasjáték szakkör

 

5-8.

 

 

 

 

8. óra

Könyvtár

 

 

 

9. óra

 

6. óra

7. óra

Előkészítő

(magyar ny. és i.)

 

8.

8. óra

 

 

 

 

 

 

 

Pedagógus

Foglalkozás

 

Oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Sáradiné Keresztesi Franciska

Felzárkóztatás

 

6-8.

 

 

 

0. óra

 

Német nyelv

szakkör

 

7-8.

 

 

8. óra

8. óra

 

Tehetséggond.

 

6-8.

 

0. óra („A”)

 

6-7. óra

 

Magyar Eleonóra

Vizuális Kultúra

szakkör

 

5-8.

 

8-9. óra

 

 

 

Tehetséggond.

 

 

 

 

5-8.

 

 

0. óra

 

 

 

Rimayné Lukácsi Beáta

 

 

 

 

 

 

 

Labdarúgás

 

5-8.

 

9. óra

 

 

 

Asztalitenisz

 

5-8.

 

 

0. óra

9. óra

 

Leány torna

 

5-8.

0. óra

 

 

 

 

Röplabda

 

5-8.

 

 

 

8. óra

 

Tehetséggond.

(túra szakkör)

 

5-8.

 

 

 

 

 

 

alkalmanként (szombati napokon)

Pedagógus

Foglalkozás

 

Oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Koch Józsefné

Előkészítő

(matematika)

 

8.

7. óra

 

 

 

 

Felzárkóztatás

(matematika)

 

8.

 

0. óra

 

 

 

Felzárkóztatás

(angol nyelv)

 

7.

8. óra

 

 

 

 

Angol nyelv

szakkör

 

7.

 

8. óra

 

 

 

Matematika szakkör

 

8.

 

 

8. óra

 

 

Madarász Katalin

Felzárkóztatás

 

5-8.

 

 

 

7-8. óra

 

Anyanyelvi szakkör

 

5-8.

 

8. óra

 

 

 

Előkészítő

(magyar ny. és i.)

 

8.

8. óra

 

 

 

 

Tehetséggond.

 

6.

5-8.

7. óra („A”)

 

6. óra („B”)

 

 

0. óra

 

 

Színjátszó szakkör

 

 

 

 

 

 

7-8. óra

Pedagógus

Foglalkozás

 

Oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Patonainé Tóth Gyöngyi

Felzárkóztatás

 

5-8.

 

0. óra

0. óra

 

 

Hetényi Anikó

Felzárkóztatás

 

6.

 

 

7. óra

 

 

Hetényi Tamás

Felzárkóztatás

 

5.

 

 

0. óra

 

 

 

Tóth Tihamér – külsős (édesapa)

Apródok

(tornaterem)

 

 

 

 

 

 

16.00-

17.00

Fejes Zsolt – külsős (édesapa)

Csillagászat

 

7.

 

Egyeztetés alatt!

 

 

 

Sárközi Mónika - külsős

kosárlabda

(tornaterem)

 

5-8.

9. óra

 

 

 

 

                   

 

Tehetséggondozás, szakkör, fejlesztés, felzárkóztatás

Kapcsolat

  • Bicske, Hősök tere 5.
  • +36-22/261-333
  • +36-30/656-72-60
  • szentlaszlo.bicske@gmail.com
© Copyright Szent László Iskola

Keresés