Szent László Általános Iskola, Bicske, Hősök tere 5.

 


Sorsz.


Verseny megnevezése


Helyszín, időpont


Résztvevők neve, osztálya


Felkészítő pedagógus


Eredmények

1.

„Táltosvilág” – Országos népmese- és népballada mondó találkozó

Budapest
okt. 7.

Kállay Erzsébet 7.

Hunyadi Ágnes
Bodnár Angelika

III.

2.

Márton-napi körzeti szavalóverseny

Alcsútdoboz

nov. 8

Horváth Kamilla 1.
Pálffy Eszter 2.

Szelléné U. Kitti
Szoták Ildikó

III.
II.

3.

Városi Arany János versillusztrációs rajzpályázat

Bicske
nov. 8.

Benkő Balázs 4.
Hős Adél 4.
Huszár Zsuzsanna Júlia 4.

Barnaföldi Rebeka Sára

Ajándékcsomag

4.

Mikulás-kupa úszóverseny

Bicske
dec. 3.

Keskeny Ákos 1.
Huszár Zsuzsa 4.
Pál Anna 5.
Pál Sára 5.
Őri Eszter 6.
Baboss Regő 6.

Rimayné L. Beáta

II.  (hát)
II.  (gyors),
III. (mell)
II.  (hát)
IV. (mell)
I.  (mell),
I.  (hát)
I.  (gyors)
I.  (gyors)
I.  (hát)
II.  (mell)

5.

Egyházmegyei vers- és prózamondó verseny

Budaörs
dec. 15.

Kállay Erzsébet 7.
Gál Patrícia 6.
Halász Panna 6.

 

 

 

Hunyadi Ágnes

II.
III.
III.

6.

Úszás – megyei döntő

Bicske
febr. 11.

Őri Eszter 6.
Baboss Regő 6.
Török János
Váltó: Baboss Regő, Török János, Zajdon Bercel, Pozsgai Samu 6.

Rimayné Lukácsi Beáta

I. és II.
III.
IV.
III.

7.

Megyei Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Székesfehérvár
márc. 2.

Jármy Eszter 3.

Müllerné Sz. Borbála

IX.

8.

„London Bridge” országos levelezős angol nyelvi verseny

Bicske
márc. 2.

Tankó Mira 7.

Koch Józsefné

Országos döntőbe jutott!

9.

„Nyelv-ész” – Fejér megyei döntő

Székesfehérvár
márc. 23.

Éhmann Anna Vilma 4.
Kihári Zalán 4.

Barnaföldi Rebeka Sára

IV.
VIII.

10.

Országos Arany János Irodalmi Verseny

április hó

Juhász-Nagy Ernesztina 6.
Halász Panna 6.
Herwerth Júlia 6.

Bodnár Angelika

Országos döntő IX.
Országos döntő IX.
Országos döntő XIII.

11.

Kistérségi vers-, próza- és mesemondó találkozó

Bicske

ápr. 11.

Keskeny Ákos 1.
Ladányi Donát 2.
Pálffy Eszter 2.
Huszár Zsuzsanna 4.
Kihári Zalán 4.
Ladányi Blanka 4.
Bánffy Boróka 5.
Szilágyi Júlia 6.
Német Áron 7.
Baljer Dorottya 8.

Szelléné U. Kitti
Szoták Ildikó
Barnaföldi Rebeka Sára
Hunyadi Ágnes
Hunyadi Ágnes
Bodnár Angelika
Bodnár Angelika

Könyvjutalom
Könyvjutalom
Könyvjutalom
Könyvjutalom
Könyvjutalom
Könyvjutalom
Könyvjutalom
Könyvjutalom
Könyvjutalom
Könyvjutalom

12.

Nemzetközi „Kenguru” matematika verseny megyei döntője (levelezős)

Bicske
ápr. 13.

Jármy Eszter 3.
Nagy-Nyika Tamara 7.

 

Dr. Lné Báder Katalin

 

I.
X.

13.

„London Bridge” országos levelezős angol nyelvi verseny – országos döntő

 

Budapest

ápr. 15.

Tankó Mira 7.

Koch Józsefné

II.

14.

Diákolimpiai körzeti atlétika bajnokság

Székesfehérvár
ápr. 23.

4x100m-es váltófutás:
Ádám Lilla 6.
Baljer Regina 6.
Juhász-Nagy Ernesztina 6.
Pusztai Panna 6.
4x100m-es váltófutás:
Baboss Regő 6.
Szabadhegy Mátyás 6.
Török János 6.
Zajdon Bercel 6.
600 m-es síkfutás:
Zajdon Bercel
60 m-es síkfutás:
Juhász-Nagy Ernesztina 6.
Ádám Lilla 6.

600 m-es síkfutás:
Juhász-Nagy Ernesztina 6.
Kislabdahajítás:
Ádám Lilla 6.
Zajdon Bercel 6.
4x100m-es váltófutás:
Gótzy Álmos 8.
Huszák Adrián 8.
Koch Márk 8.
Szilágyi Richárd 8..
300 m-es síkfutás:
Baboss Koppány

 

 

 

Rimayné Lukácsi Beáta

I.
I.
I.
II.
III.
III.
III.
III.
II.
II.

15.

Egyházmegyei rajzverseny

Ráckeve
ápr. 27.

Benkő Balázs 4.
Benkő Eszter 6.
Tarjányi Luca 7.
Jármy Emese 8.
Johannidesz Petra 1.
Bánffy Boróka 5.

Barnaföldi Rebeka Sára
Magyar Eleonóra
Magyar Eleonóra
Magyar Eleonóra
Szoták Ildikó
Magyar Eleonóra

I.
I.
I.
I.
II.
II.

16.

Fejér megyei Vajda János szavalóverseny

Vál
ápr. 27.

Kihári Zalán 4. o.
Kállay Erzsébet 7.
Kárpáti Lili 6.

Barnaföldi Rebeka Sára
Hunyadi Ágnes
Hunyadi Ágnes

II.
II.
Különdíj

 

 

Csoportos versenyek


Sorsz.


Verseny megnevezése


Helyszín, időpont


Résztvevők neve, osztálya


Felkészítő pedagógus


Eredmények

1.

Nádor Kupa - futball

Alcsútdoboz
szept. 20. du.

Debreceni Ármin 5.
Horváth Gergő 5.
Járfás Csongor 5.
Majer Marcell 5.
Tankó Vince 5.
Tarjányi Bánk 5.
Baboss Regő 6.
Suszter Csongor 6.
Szabadhegy Mátyás 6.
Vindics János 6.

 

Rimayné Lukácsi Beáta

III.  + gólkirály (Baboss Regő)

2.

Nádor Kupa - futball

Alcsútdoboz
szept. 26. du.

Hodozsó Balázs 7.
Király Péter 7.
Németh Áron 7.
Purcsel Botond 7.
Tóth Levente 7.
Vereb Gergő 7.
Huszák Adrián 8.
Koch Márk 8.

Szabó Áron 8.
Vincze Sámuel 8.

Rimayné Lukácsi Beáta

I.

3.

Magyar Népmese Napja

Alsószentiván
okt. 2.

Halász Csongor 3.
Jármy Eszter 3.
Juhász Aladár 3.
Szabadhegy Ágnes 3.

Rónai Gergelyné

IV.

4.

Magyar Népmese Napja

Alsószentiván

okt. 2.

Benkő Balázs 4.
Éhmann Anna 4.
Hős Adél 4.
Kihári Zalán 4. o.

Barnaföldi Rebeka Sára

IV.

5.

Körzeti labdarúgó torna (Diákolimpia – Rákóczi kupa)

Bicske
okt. 3.

Borsche Barnabás 3.
Benkő Balázs 4.
Cseresnyés Áron 4.
Csörgöl Máté 4.
Goda Bertalan 4.
Jármy Bertalan 4.
Horváth Patrik 4.
Hős Ádám 4.
Kállay Benjámin 4.

Rimayné Lukácsi Beáta

III.

6.

Körzeti labdarúgó torna (Diákolimpia – Rákóczi kupa)

Bicske

okt. 4.

Debreceni Ármin 5.
Horváth Gergely 5.
Tankó Vince 5.
Tarjányi Bánk 5.
Baboss Regő 6.
Szabadhegy Mátyás 6.
Suszter Csongor 6.
Vindics János 6.

Rimayné Lukácsi Beáta

IV.

7.

Körzeti labdarúgó torna (Diákolimpia – Rákóczi kupa)

Bicske
okt. 4.

Hodozsó Balázs 7.
Németh Áron 7.
Purcsel Botond 7.
Tóth Levente 7.
Vereb Gergő 7.
Huszák Adrián 8.
Koch Márk 8.
Vincze Sámuel 8.

Rimayné Lukácsi Beáta

IV.

8.

Duna-kupa: Körzeti labdarúgó torna

Ráckeve

okt. 10.

Hodozsó Balázs 7.
Németh Áron 7.
Purcsel Botond 7.
Tóth Levente 7.
Vereb Gergő 7.
Huszák Adrián 8.
Koch Márk 8.
Vincze Sámuel 8.

Rimayné Lukácsi Beáta

V.

9.

Szabó Magda Emlékverseny (egyfordulós, levelezős országos irodalom csapatverseny)

október hónap

4. o.-os csapat:
- Csörgöl Máté
- Horváth Patrik
- Kállay Benjámin
- Jármy Botond

Barnaföldi Rebeka Sára

III.

 

10.

Szabó Magda Emlékverseny (egyfordulós, levelezős országos irodalom csapatverseny)

október hónap

4. o.-os csapat:
- Éhmann Anna Vilma
- Ladányi Blanka
- Huszár Zsuzsanna Júlia
- Balázs Hanna

Barnaföldi Rebeka Sára

IX.

 

11.

Országos Bolyai Anyanyelvi

Csapatverseny Fejér megyei fordulója

Bicske

nov. 10.

Tankó Mira 7.
Tenyei-T. Botond 7.
Nagy-Ny. Tamara 7.Hodozsó Balázs 7.

Hunyadi Ágnes

II.

12.

Országos Bolyai Anyanyelvi

Csapatverseny Fejér megyei fordulója

Bicske

nov. 10.

Baranya Zsófia 6.
Kárpáti Lili 6.
Herwerth Júlia 6.

Bodnár Angelika

III.

13.

Országos Bolyai Anyanyelvi

Csapatverseny Fejér megyei fordulója

Bicske

nov. 10.

Benkő Eszter 6.
Halász Panna 6.
Juhász-N. Ernesztina 6.
Őri Eszter 6.

Bodnár Angelika

IV.

14.

„5000 éves Kína” alkotói pályázat

Budapest
dec. 4.

4. o. – az egész osztály

Barnaföldi Rebeka Sára

Díjátadás a Parlamentben

15.

Mikulás-kupa egyházmegyei labdarúgó torna

Tatabánya
dec.7.

Jármy Botond 4.
Goda Bertalan 4.
Cseresznyés Áron 4.
Jármy Bertalan 4.
Csörgöl Máté 4.
Benkő Balázs 4.
Kállay Benjámin 4.
Horváth Patrik 4.
Hős Ádám 4.

Rimayné Lukácsi Beáta

I.

16.

24. Országos Betlehemi Jászol Pályázat

Budapest
dec. 15.

4. o. – az egész osztály

Barnaföldi Rebeka Sára

Kiemelt munka → kiállítás a Mezőgazd. Múzeumban (Vajdahunyad vár)

17.

Egyházmegyei labdarúgó torna

Piliscsaba
febr. 20.

Debreceni Ármin 5.
Horváth Gergő 5.
Járfás Csongor 5.
László Bence 5.
Pozsgai Sámuel 6.
Suszter Csongor 6.
Szabadhegy Mátyás 6.
Vindics János 6.
Zajdon Bercel 6.

Rimayné Lukácsi Beáta

IV.

18.

Kistérségi angol nyelvi vetélkedő

Bicske

febr. 21.

Andrikó Zsófia, Bogdán Barbara, Metzger András 8.
Horváth Zoé, Máté Anna 8.

Kiss Katalin

Különdíj
I.

19.

Kistérségi német nyelvi vetélkedő

Bicske
febr. 21.

Halász Mátyás, Pártl-Nagy Gergely 7.

Sáradiné K. Franciska

III.

20.

Diákolimpiai körzeti labdarúgó döntő (II. korcsop.)

Felcsút
márc. 1.

Benkő Balázs 4.
Cseresznyés Áron 4.
Csörgöl Máté 4.
Goda Bertalan 4.
Horváth Patrik 4.
Hős Ádám 4.
Jármy Bertalan 4.
Jármy Botond 4.
Kállay Benjámin 4.
Németh Milán 4.

Rimayné Lukácsi Beáta

I.

21.

Diákolimpiai körzeti labdarúgó döntő (III. korcsop.)

Felcsút
márc. 2.

Horváth Gergő 5.
Járfás Csongor 5.
László Bence 5.
Rónai Gáspár 5.
Szopkó Tamás 5.
Szabadhegy Mátyás 6.
Vindics János 6.
Zajdon Bercel 6.

Rimayné Lukácsi Beáta

III.

22.

„Fogom a kezed” egyfordulós országos levelezős irodalmi

csapatverseny

március hó

Andorfi Áron 4.
Benkő Balázs 4.
Kihári Zalán 4.
Szabó Álmos Huba 4.

Barnaföldi Rebeka Sára

V.

23.

„Fogom a kezed” egyfordulós országos levelezős irodalmi

csapatverseny

március hó

Balázs Hanna 4.
Hős Adél 4.
Hős Ádám 4.
Huszár Zsuzsanna Júlia 4.

Barnaföldi Rebeka Sára

V.

24.

Országos „Medve” Szabadtéri Matekverseny

Budapest

ápr. 14.

1. csapat:
Horváth Gergő 5.
Járfás Csongor 5.
Pozsgai Sámuel 6.

 

2. csapat:
Benkő Eszter 6.
Tóth Richárd 6.
Török János 6.

3. csapat:
Halász Mátyás 7.
Metzger András 8.
Purcsel Botond 7.

4. csapat:
Jármy Emese 8.
Kállay Erzsébet 7.
Tarjányi Luca 7.

5. csapat:
Bukó Ádám 8.
Nagy-Nyika Tamara 7.

Dr. L.né Báder Katalin
L.né Báder Ildikó

Ezüst medve kategória

Ezüst medve kategória

Arany medve kategória

Ezüst medve kategória

Arany medve kategória

 

25.

Szent László kupa - Egyházmegyei labdarúgó torna

Bicske
ápr. 18.

Benkő Balázs 4.
Cseresznyés Áron 4.
Csörgöl Máté 4.
Goda Bertalan 4.
Horváth Patrik 4.
Hős Ádám 4.
Jármy Bertalan 4.
Jármy Botond 4.
Kállay Benjamin 4.

Rimayné Lukácsi Beáta

II.

 

Kapcsolat

  • Bicske, Hősök tere 5.
  • +36-22/261-333
  • +36-30/656-72-60
  • szentlaszlo.bicske@gmail.com
© Copyright Szent László Iskola

Keresés