Szent László Általános Iskola, Bicske, Hősök tere 5.

Pedagógusaink  szakképzettsége


Sorsz.


Név


Iskolai végzettség


Szakképzettség


Besorolás

 

1.

 

Barnaföldi Anna

Moholy-Nagy Művészeti Egyetem

Magyar Képzőművészeti Egyetem – Intermédia Tanszék

design- és vizuálisművészet-tanár

 

médiaművész

Gyakornok

 

2.

Barnaföldi Rebeka Sára

Apor Vilmos Katolikus Főiskola

Apor Vilmos Katolikus Főiskola

általános iskolai tanító speciális képesítéssel (informatika)

hitoktató

Pedagógus I.

 

3.

Csordásné Bárányos Márta

Eötvös Loránd Tudományegyetem – Bölcsészettudományi Kar

Eötvös Loránd Tudományegyetem – Bölcsészettudományi Kar

német szakos nyelvtanár

német nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár

Pedagógus I.

4.

Dr. Lovasné Báder Katalin

Bessenyei György Tanárképző Főiskola

matematika - technika szakos általános iskolai tanár

Pedagógus II.

 

 

 

5.

Hetényi Anikó

Zsámbéki Katolikus Tanítóképző Főiskola

Pázmány Péter Katolikus Egyetem – Bölcsészettudományi Kar

Pázmány Péter Katolikus Egyetem – Bölcsészettudományi Kar

általános iskolai tanító speciális képesítéssel (vizuális kultúra)

szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető

szakvizsgázott pedagógus,

szakértő

Mesterpedagógus

 

 

 

 

6.

 

 

 

Hetényi Tamás

Zsámbéki Katolikus Tanítóképző Főiskola

Eötvös Loránd Tudományegyetem –  Tanárképző Főiskolai Kar

Károli Gáspár Református Egyetem – Bölcsészettudományi Kar

Pázmány Péter Katolikus Egyetem – Bölcsészettudományi Kar

Pázmány Péter Katolikus Egyetem – Bölcsészettudományi Kar

általános iskolai tanító speciális képesítéssel (népművelés)

történelem szakos általános iskolai tanár

történelem szakos középiskolai tanár

szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető

szakvizsgázott pedagógus,

szakértő

Mesterpedagógus

7.

Hodozsó Edit

Jászberényi Tanítóképző Főiskola

Jászberényi Tanítóképző Főiskola

általános iskolai tanító

hitoktató

Pedagógus I.

 

 

8.

 

Hunyadi Ágnes

Eötvös Loránd Tudományegyetem –  Tanárképző Főiskolai Kar

Eötvös Loránd Tudományegyetem – Bölcsészettudományi Kar

Országos Közoktatási Szolgáltató Iroda

történelem szakos általános iskolai tanár

magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

felsőfokú oktatási informatikus

Pedagógus I.

 

9.

 

Kiss Katalin

Állami Tudományegyetem, Ungvár

angol nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, általános iskolai angol szakos nyelvtanár

Pedagógus II.

 

 

10.

 

Koch Józsefné

Szombathelyi Tanárképző Főiskola

Szombathelyi Tanárképző Főiskola

Eötvös Loránd Tudományegyetem – Bölcsészettudományi Kar

orosz nyelv és irodalom szakos általános iskolai tanár

matematika szakos általános iskolai tanár

általános iskolai angol szakos nyelvtanár

Pedagógus II.

 

11.

Ladányiné Báder Ildikó

Eötvös Loránd Tudományegyetem – Természettudományi Kar

Eötvös Loránd Tudományegyetem – Természettudományi Kar

matematika - fizika szakos középiskolai tanár

számítástechnika szakos középiskolai tanár

Pedagógus I.

12.

Madarász Katalin

Eötvös Loránd Tudományegyetem – Bölcsészettudományi Kar

Eötvös Loránd Tudományegyetem – Bölcsészettudományi Kar

magyar nyelv és irodalom és drámapedagógia szakos középiskolai tanár

pedagógia szakos bölcsész

Pedagógus I.

 

13.

 

Magyar Eleonóra

Bessenyei György Tanárképző Főiskola

Szent Atanáz Görög Katolikus Hittudományi Főiskola

rajz szakos általános iskolai tanár

hittanár

Pedagógus I.

14.

Máténé Schöninger Bernadett

Apor Vilmos Katolikus Főiskola

általános iskolai tanító speciális képesítéssel (magyar nyelv és irodalom)

Pedagógus I.

 

 

15.

 

Müllerné Szelman Borbála

Zsámbéki Katolikus Tanítóképző Főiskola

Kaposvári Egyetem Csokonai Vitéz Mihály Pedagógiai Főiskola

általános iskolai tanító speciális képesítéssel (könyvtár)

szakvizsgázott pedagógus, gyakorlatvezető és mentortanító

Mesterpedagógus

 

16.

Patonainé Tóth Gyöngyi

Berzsenyi Dániel Főiskola

Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola

biológia és környezetvédelem szakos általános iskolai tanár

okleveles kémiatanár

 

Pedagógus I.

17.

Rimayné Lukácsi Beáta

Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola

testnevelés szakos általános iskolai tanár

Pedagógus I.

 

18.

Sáradiné Keresztesi Franciska

 

Szegedi Tudományegyetem – Juhász Gyula Tanárképző Főiskolai Kar

általános iskolai német szakos nyelvtanár

Pedagógus I.

 

 

19.

 

Szabó Gergely Attila

Eötvös Loránd Tudományegyetem – Tanító- és Óvóképző Kar

Eötvös Loránd Tudományegyetem –  Tanárképző Főiskolai Kar

általános iskolai tanító speciális képesítéssel (ének-zene)

általános iskolai ének-zene tanár

Pedagógus I.

 

20.

Szelléné Udvari Kitti

Apáczai Csere János Tanítóképző Főiskola

általános iskolai tanító speciális képesítéssel (természetismeret)

Pedagógus I.

 

21.

Szoták Ildikó

Budapesti Tanítóképző Főiskola

általános iskolai tanító speciális képesítéssel (vizuális kultúra)

Pedagógus I.

 

22.

Tompáné Mezei Judit

Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola

oligofrénpedagógia-pszichopedagógia szakos gyógypedagógiai tanár

Pedagógus II.

 

 

23.

 

Varsányi Mirtill

Apáczai Csere János Tanítóképző Főiskola

Eötvös Loránd Tudományegyetem –  Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai  Főiskolai Kar

általános iskolai tanító

nyelv- és beszédfejlesztő pedagógus

Pedagógus II.

Kapcsolat

  • Bicske, Hősök tere 5.
  • +36-22/261-333
  • +36-30/656-72-60
  • szentlaszlo.bicske@gmail.com
© Copyright Szent László Iskola

Keresés